Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek
Czytali temat:
Marcin Lewandowski likeros (8744 niezalogowanych)
175 Postów

()
Stary wyjadacz
haha dobre
Zgłoś wpis
28 Postów

()
Bywalec
...
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Moze i sa ale co ci po takiej ? ktora moze miec kazdy ? lepiej miec taka ktora masz tylko ty
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
fighter1956 napisał:
Moze i sa ale co ci po takiej ? ktora moze miec kazdy ? lepiej miec taka ktora masz tylko ty
Masz na mysli lody tylko zn jednej....."lodziarni"?
Slyszalem o przypadkach przejedzenia a nawet jadlowstretu
Osobiscie jestem zwolennikiem .....wszystkich kuchni swiata
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
chyba troche odeszlscie od tematu...
a wracajac do niego, wiadomo - ludzi sie lubi za to kim sa, a nie jakiego pochodzenia i koloru...tak generalnie i teoretycznie rzecz ujmujac....
mysle, ze ludzie sie nie lubia i nie rozumieja przez to jak byli wychowani i jakimi zabawami zajmowali sie w dziecinstwie...
jest np. taka zabawa "kopanie lezacego" - niektore nacje lubia sie w to bawic, inni nawet sobie nie wyobrazaja takiej zabawy...i tu zaczynaja sie pojawiac problemy...jest tez inna zabawa, w niektorych kregach bardzo popularna, wzbudzajaca wiele emocji wsrod wspolzawodnikow , nazywa sie "bezczeszczenie zwlok". otoz sa ludzie, ktorzy w zachwycie rzucaja ludzkim scierwem i jeszcze im malo, ze ono i tak juz dawno wyzionelo ducha. mysle , ze to jest najwiekszy powod braku akceptacji ze strony innych i bawiac sie w takie zabawy faktycznie mozemy odczuwac brak tolerancji i dyskryminacje...

jak juz wszystkim tutaj wiadomo, czytanie tez zabija czas, zamiast sie bawic z glupimi kolegami mozna poczytac. ja kiedys mialam taka biblie - Cosmo!!!! wszystko w niej bylo, moda, porady praktyczne o jedzeniu slodyczy...tak sobie teraz mysle, ze kiedys nie zdawalam sobie sprawy z tego jak bardzo w przyszlosci moze zaprocentowac umiejetnosc czytania ze zrozumieniem
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
od kuchni?
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Becia to ty raczej z tematu zjechalas my tu o lodach a ty znowy, i to jeszcze jakie watki
kochana co ci jest ze masz takie brudne mysli
Jezeli ktos niema szacunku do ciala lub do lezacego to raczej doczynienie z edukacja i zaciemnieniem a nie z kultura
A ja bawilem sie zwasze w macanki cacanki hahahahha moze dlatego mi to tak zostalo
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
LOL belcia...

My tu o ornitologii, ginekologii, minetologii i innych ważnych naukach świata tego, a Ty wylatujesz z rzucaniem ścierwem...
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Ragusek kolego 100 lat wogole !!!
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
basia zes poleciala po bandzie normalnie
Zgłoś wpis


Bliżej nas